TEOG'a az kaldı!

Tonguç Akademi’nin , Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarını ve önceki yıllarda sorulmuş gerçek sınav sorularını temel alarak, yılların tecrübesi ile oluşturduğu özgün sorularını en yüksek verim ve en yüksek neti elde etmeniz için bu değerli kitaplarda topladık.

Bu kitaplardaki soruları çözdüğünüzde sınavda yabancı sorularla karşılaşmayacak "ben bunları zaten çözmüştüm🤓" diyeceksiniz.


Tonguç Akademi şimdiye kadar yayınlarında ve hazırladığı sorularda birçok sınav sorusunu birebir yakalamıştır.


Sorularımız hazırlanırken öğrencilerin en yüksek faydayı elde etmesi için alanında uzman tecrübeli hocalarca defalarca kontrol edilmektedir.


Öğrenci dostu orijinal tasarımlarla içerik olarak alanında Türkiye'nin en iyisi olan bu kitapları sizler de elinizden düşürmeyecek ve hedefinize en hızlı şekilde ulaşacaksınız.


Sınava hazırlık sürecinde çalışmaktan daha önemli olan doğru ve verimli çalışmaktır. Gerçek sınavda karşınıza çıkabilecek tarzda hazırlanmış sorular en yüksek başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.


Bu zorlu ama keyifli süreçte sana da katkımız olabilirse ne mutlu bize.


Tonguç Akademi’deki videoları dikkatlice izleyip konuları öğrendikten sonra web sitemizde yer alan onlarca testi ve denemeleri de mutlaka çözmelisin.


Tonguç Akıl Kartları iOS ve Android uygulamalarını Ücretsiz olarak indirdikten sonra sadece masa başında değil farklı mekanlarda da konuları en iyi şekilde tekrar etmelisin.


Akıl Haritaları’nı ister odanın duvarına asabilir ve sürekli hafızana yerleşmesi için görsel zekandan faydalanabilirsin. Akıl Haritaları'nı yanında taşıyıp sınavlarda çıkabilecek gerekli bilgilere yanında kalın kalın kitaplar taşımadan da ulaşabilirsin


Zoru Bankaları Türkiye'de bir ilk gerçek sınavda çıkabilecek kaliteli ve özgün sorulardan oluşan bu kitaplarda aynı zamanda zoru diye adlandırdığımız sınavlarda çıkabilecek zorlukta zor sorular da var.


Dört Büyükler öğrencilerin en çok zorlandıkları dersleri en hızlı ve en iyi şekilde öğrenmeleri için hazırlandı


TEOG istatistikleri gösteriyor ki sınavlarda öğrencilerin en çok zorlandıkları ders Matematik, en yüksek puan getiren ders Türkçe, en zor ve en az tam doğru(full) yapılan ders İnkılap, tarihi ve iyi okulları kazanmada en belirleyici ders Fen Bilimleri. Biz de bu dersleri en iyi şekilde öğrenmen ve tekrar etmen için adına yakışır mükemmel bir kitap hazırladık.


360 Soru Bankası TEOG öncesi tüm dersleri 360° kontrol etmen için Türkiye'de ilk defa yepyeni ve orijinal bir tasarımla hazırlandı. Bu kitabı her zaman her yerde yanında taşıyabilecek ve takıldığın soruları rahatlıkla hocalarına ve arkadaşlarına cırt diye sayfaları rahatça koparıp sorabileceksin alanında Türkiye'de bir ilk olan bu kitabı sen de çok seveceksin. Ders kitabı sevilir mi dediğini duyar gibiyim ama 360 Soru Bankasını ve sorularını görünce bence kitabımıza aşık olacaksın.


TEOG Dörtlü Deneme gerçek sınav provasını yaşamak isteyen öğrenciler için özel hazırlandı. Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarının ve geçmiş yıllardaki gerçek sınav sorularının temel alınarak hazırlandığı bu orijinal denemeler yine gerçek sınavda rahat etmen için sınavdakine benzer bir tasarımla hazırlandı. Soruların kalitesinden sınav kitapçıklarının kapağına optik formlardan soruların zorluğuna kadar her şey senin gerçek sınavda en rahat şekilde en yüksek başarıya ulaşman için tasarlandı.Sekiz farklı oturum ve dört farklı denemeden oluşan bu kitabı çözmeden sınava girmemelisin.