Akıl Kartları

Ücretsiz “Akıl Kartları” Mobil Uygulaması Tonguç Akademi’den tüm öğrencilere hediye!

Tonguç Akademi olarak siz sevgili öğrencilerin mobil iletişim teknolojisini ne kadar yakından takip ettiğini ve bu teknolojiyi günlük olarak ne kadar sık kullandığını biliyoruz. Devam eden teknolojik gelişmeleri kullanarak Teog sınavına hazırlanma sürecini sizlere nasıl daha basit hale getirebiliriz diye düşündük ve ortaya “Akıl Kartları” mobil uygulaması çıktı.

Akıl Kartları ile artık telefonunuzdan ders çalışırken sosyalleşmeye de devam edebileceksiniz! ;) Akıl Kartları mobil uygulamasının içerisinde ezberlenmesi gereken çokça terim barındıran Fen Bilimleri, İnkılap, Din Kültürü ve İngilizce dersleri için hazırlanmış ünite dağılımlı kartlar bulunmakta. Bu kartlar sayesinde ilgili ünite içerisinde bilmeniz gereken terimlerin anlamlarına kolayca ulaşabilmenizi ve öğrenmenizi sağlıyoruz.

Peki, hocam sosyalleşmek bunun neresinde? diye soracak olursanız. Uygulamayı arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyuna çevirebilir, birbirinize kartlarda bulunan terimlerin anlamlarını sorabilirsiniz. Buna ek olarak çok yakında tekrar ettiğiniz terimleri Quiz ile pekiştirebileceksiniz!

Akıl Kartları uygulamamızı ücretsiz olarak telefonunuzun işletim sistemine göre aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Android için TIKLAYIN.

iOS için TIKLAYIN.