10 Adımda TEOG Başarısı

“Sınava çok az kaldı, konular yetişir mi?” diyorsan:

Tonguç’la özel ders elinin altında!

 

Sevgili dostum;

Tonguç sadece ders anlatımını ve soru çözümünü düşünmüyor. Senin TEOG’da başarılı olabilmen için her şeyin sadece sana özel olması gerektiğini biliyor. Senin de en verimli çalışma şeklini bulabilmen için seni senin seçeceğin yöntemle 10 adımda TEOG-1’e hazırlıyor!

 

10 Adımda TEOG-1 kitabımızın içinde 5, 11, 22 günlük çalışma programları bulunuyor. İstediğini seçebilirsin. Seçtiğin programın yönergesi seni ihtiyacına göre yönlendirecek. Senin yapman gereken yalnızca bu yönergeyi takip etmek. Yönergeler seni konu anlatım videolarına götürecek. Ama yalnızca izlemeyeceksin. Senin de aktif olman lazım. İzlerken kitaptaki konu bölümlerinde boşlukları dolduracak, notlar alacak, soruları çözecek ve konuya 360 derece hakim olacaksın. Eğer boşlukları dolduramaz ve soruları çözemezsen de telaş yapmana gerek yok! Tonguç her zaman yanında. Çözemediğin soruların anlatımlı çözümleri ise TATS uygulamasıyla elinin altında olacak.


Unutmadan, kitabımız el emeği göz nuru tamamı el yazısıdır. Kitap dizaynı kapak dik, içerisi yatay olarak tasarlandı. Kitap 10 Adım olduğu için 10 adet ayrı fasikülden oluşuyor.


TEOG-1’de tam puana giden yol Tonguç’la artık 10 adım uzakta!


10 Adımda TEOG-1 kitabını şimdi www.tongucmagaza.com'dan sipariş verebilir, tüm satış noktalarımızdan kitabını temin edebilirsin.