Sizde bizimle yorumlarınızı paylaşın yayınlayalım.

Bu bölümde mizansen yorumlar yoktur. Tamamen gerçektir :)

yorum@tongucakademi.com

#nedentongucakademi


YOUTUBE'NİN YEARBOOK 2016 KİTABINDA YER ALIYORSUNUZ. HEM DE EĞLENCE KATEGORİSİNDESİNİZ. DERSLERİ NE KADAR EĞLENCELİ ANLATTIĞINIZI YOUTUBE BİLE ANLAMIŞ. SİZİ SEVİYORUZ TONGUÇ AKADEMİ

By ÖyküYoutube

Anlamadığım bütün konuları burada anladım. Sonlara doğru izlemeye başladım ama keşke başından beri izleseydim ama şu an mutluyum çünkü Tonguç Akademi sayesinde belki de hiç yapamayacağım şeyleri başardım. Sayenizde çok iyi yerlere geldik bu gelecek nesil iyi yerlere gelirse sizin sayenizde çok sağolun <3

Betül İnciFacebook

Tonguç Akademi size çok teşekkür ediyorum çocuğum sizin sayenizde dersleri ders çalışmayı sevdi böyle devam edin

Orhan Aslaf Facebook


Dersde anlamadığım şeyi senden anlıyorum iyiki varsın iyiki bir kanal açtın eğlenerek öğreniyorum senden Allah razı olsun bize öğrettiğin kadar Allahda sana yardım etsin işlerinede kolaylık getirsin sizi seviyorum abiler

ChesterStudios TR Facebook

Helal olsun hocam ya her konuda bilgilisiniz. Bizim okuldaki hocalar kendi branşlarını anlatamazken sizin branşınız her neyse de bütün konuları anlıyorum ya :D

Adnan ÇelikFacebook

Örgün eğitim alamamış biri olarak sadece sizin videolarınızı izleyerek girdim ve size çok şey borçluyum. Soruları siz hazırlasanız ancak bu kadar olurdu. Taktikler kodlamalar tahminler her şey muazzam. Allah yar ve yardımcınız olsun. Sonuçlar belli olsun bir teşekkürle daha geleceğim. :))

Esen BoyrazYouTube


40 dk da anlayamadığım dersi burada bir kaç dakikamı ayırarak anlayabiliyorum kanal mükemmel konular çok güzel anlaşılıyor

Kübra KübraFacebook

Hocam bu gazeteyi bulmak için akşama kadar uğraştım. Millet 5 6 tane götürüyor:D Sorular gerçekten mükemmel👌 size ne kadar teşekkür etsem az. Denemelerinizin hepsini heyecanla yapıyorum:)

Belinay Bulca Facebook

En kolay öğrenme tekniği araya espriler katarak olur, ben bunu gördüm, bunu diyorum. Video için teşekkür ederim. Bana fazlasıyla iyi geldi. Teknik süper! Tekniğinize sağlık. :)

Yasemin Rüya Facebook


Gerçekten süper bir öğretme tarzınız var renkler akılda bırakıyor, kim dinlese sizi anlayamacağı konu yoktur :))

Mr. BlackManFacebook

30 kişilik sınıfta konuları saatlerce dinleyip anlamıyoruz. Buraya gelip 10-15 dakikalık videolarla bize konuyu anlatıp bize sevdiren koca yürekli Tonguç Akademi.

Musa ELGÖRMÜŞFacebook

Ben buraya daha öncede yazmıştım bu kanal gittikçe kendini geliştiren hep üstüne birşeyler katarak ilerleyen bir kanal büyük bir kitleye sahipler benim okul arkadaşlarımdan bilmeyen yok ve hep iyi yönde eleştiri alıyorsunuz youtube ta en sevdiğim kanalsınız size çook teşekkür ederim abone sayınızın artması dileğiyle...

mobidiksFacebook


Tonguç Akademi sayesinde dersleri çok iyi anliyorum ve karnemde çok güzel notlar görüyorum bu sayede hem ben hem de ailem çok mutlu oluyoruz.

dilekhatice TopalFacebook

Sizin sayenizde bilgime bilgi kattım ve kendimi sınava çok daha hazır hissediyorum. Hocan kimdi diye sorarlarsa isminizi vereceğim :D ayrıca ezberlemem gereken şeyleri Tonguç'un verdiği tepkiler sayesinde kolayca ezberledim :) teşekkürler Tonguç Akademi :))

informationFacebook

Normalde İnkılap tarihini sevmem ama Tonguç Akademi sayesinde İnkılap tarihini sevmeye başladım, normalde 45 dk ders çalışıp 15 dk mola veriyorsam Tonguç Akademi ile 120 dakika çalışıyorum 10 dakika mola veriyorum çünkü daha eğlenceli.

Recep Kürşat TosunFacebook


Eğlenceli keyifli ders anlatımınız ile dersleri ve kendinizi sevdiriyorsunuz ve anlamamızı sağlıyorsunuz bizim notlarımızı düzelterek hayatımızı değiştiriyorsunuz size çok şey borçluyuz teşekkür ederim iyi Tonguçlamalar.

Emine TaşkınFacebook

Üç defa anlattı bizim hocamız ama ben hala karıştırıyordum anlamıyordum. Yarın deneme var ve bunu izlemem harika oldu. Hem sıkmıyor hem eğlendiriyorsunuz ve harika anlatımınız var. Severek isteyerek yapıyorsunuz ve cok samimisiniz şuan hayat kurtardınız. Sizi çok sevdim kanım çok ısındı teşekkür ederim.

Seyma OktayFacebook

Çünkü dersleri espri ile çok eğlenceli yapıyor ve akılda kalıcı kısa yol ve formüllerle sanki dersleri beynimin içine kazıyor, çok seviyorum hem YouTube hem instagram'a aboneyim ayrıca da Tonguç Akademi üyesiyim herkese tavsiye ediyorum çoook güzel ders anlatıyor diye ve çalışırken çok zorlandığım konularda bile yüzümü güldürüyorsunuz iyi ki varsınız.

fulyaademirrinstagram


9.sınıfı bitireli kısa bir zaman oldu. Biyoloji bölümü ilgimi çektiği ve gelecekte de devam etmek istediğim için 10.sınıf biyoloji konularına başladım. Sadece okuyarak anlamayacağımı bildiğim için buraya geldim. Umarım faydasını görürüm. Ellerinize sağlık çizimler olsun konuşmalar olsun gerçekten harika . :)

selin şenerFacebook